Nabożeństwa

Niedziela:
07:00; 09:30; 11:30; 18:00
Święto:
07:00; 10:00; 18:00
Dzień powszedni:
07:00; 18:00

Sakrament pojednania

Niedziela:

podczas każdej Mszy Świętej

Dzień powszedni:

15 minut przed każdą Mszą Świętą

Kancelaria

Dzień powszedni:
8,00 – 9,00 i 17,00 – 17,45.
Sobota i niedziela:
nieczynna

Archidiecezja Białostocka

Archidiecezja Białostocka

Kolęda 2017

 

 

 

data i dzień rano – od godz. 9.00 po południu – od godz. 16.00  
 1.               27 grudnia 2016 – wtorek  

Dziękonie  –  wieś

Dziękonie – kolonie

Hornostaje – cegielnia i kolonie

 

 

Wieś Mońki

ul. Wyzwolenia blok 8

 
 2.               28 grudnia 2016  – środa  

Hornostaje – wieś

Hornostaje – osada

 

Hornostaje – osada – nowa dzielnica

ul. Kościelna  i  Nowokościelna

 
 3.               29 grudnia 2016  – czwartek  

Magnusze – wieś i kol.

Moniuszeczki – wieś

Znoski – wieś i kolonie

 

 

ul. Spółdzielcza, Orzeszkowej

ul. Wyzwolenia blok 8  A    

 
 4.               30 grudnia 2016  – piątek  

wieś Konopczyn  i  Rusaki

Kuczyn – wieś i kolonie

 

 

ul. Wyzwolenia – domy prywatne

ul. Tysiąclecia – domy prywatne

ul. Sikorskiego  i  Głowackiego

 

 
  31 grudnia 2016 – sobota SYLWESTER    
  1 stycznia 2017 Niedziela    
 5.               2 stycznia 2017 – poniedziałek  

Koleśniki  i  Łupichy

Kołodzież wieś

wieś Oliszki

 

 

ul. Wyzwolenia blok 2

ul. Broniewskiego  i  Raginisa                                                                 

 

 
 6.               3 stycznia 2017  – wtorek  

Świerzbienie – wieś i kolonie

Kołodzież – kolonie od Trzciannego  

 

 

ul. Wyzwolenia blok 2 A

ul. Wyzwolenia blok 2 B

ul. Łąkowa

 

 
 7.               4 stycznia 2017  – środa  

 

Zblutowo

 

ul. Słowackiego  blok 3

ul. Słowackiego  blok 5

ul. Wyzwolenia blok 18

 

 
 8.               5 stycznia 2017  – czwartek  

Kołodzież – kolonie nr 2, od Moniek

 

 

ul. Wyzwolenia blok 6

ul. Tysiąclecia blok 11

 

 
  6 stycznia – piątek Objawienie Pańskie Trzech Króli ——
 9.               7 stycznia 2017  – sobota  

ul. Słowackiego i Zdrojowa

       – domy prywatne  (z obu stron)

—————————-  
  8 stycznia 2017 Niedziela —————————  
10.             9 stycznia 2017  – poniedziałek    

ul. Wyzwolenia blok 10

ul. Wyzwolenia blok 11

 
11.             10 stycznia 2017  – wtorek  

Sobieski – wieś

 

 

ul. Leśna  i  Zuchów

ul. ks. Budnika,  E. Plater,    

           Rejmonta, Herberta

ul. Magazynowa

 
12.             11 stycznia 2017  – środa    

ul. Kolejowa  – z obu stron 

 

ul. Tysiąclecia blok 11 A

 

 
13.             12 stycznia 2017  – czwartek Dzieżki – wieś i kolonie

 

 

ul. Wąska  i  Szpitalna

 

ul. Sienkiewicza

 

ul. Reja

 
14.             13 stycznia 2017  – piątek    

Bloki POM 30 i 32

 

ul. Ełcka od torów i Krótka

 

ul. Elcka od Grajewa

 
15.             14 stycznia 2017  – sobota  

1) Dolna, Wyspiańskiego, Konarskiego,

    Modrzewskiego (po lewej od ul. Kolejowej)

 

2) Prusa, Twardowskiego, Staszica, 

    Miłosza, Modrzewskiego

    (po prawej od ul. Kolejowej)

 

 

 

 
  15 stycznia 2017 Niedziela    
16.             16 stycznia 2017 

                            – poniedziałek

   

ul. Strażacka  i Mickiewicza (od początku)

 

ul. Batalionów Chłopskich

                     i  Mickiewicza   (od końca)

 
17.             17 stycznia 2017  – wtorek    

ul. Kopernika

ul. Kochanowskiego

ul. Kard. Wyszyńskiego 

 
18.             18 stycznia 2017  – środa    

ul. Tysiąclecia blok 7

ul. Tysiąclecia blok 9

ul. św. Kazimierza i Kolbego

 
19.             19 stycznia 2017  – czwartek    

ul. Tysiąclecia  12 

ul. Tysiąclecia 12 A

ul. Tysiąclecia 14

ul. Tysiąclecia 16

 
20.             20 stycznia 2017  – piątek    

ul. Aleja Niepodległości  – blok 4

ul. Aleja  Niepodl. – blok 6

 
21.             21 stycznia 2017  – sobota  

ul. Astronomiczna

ul. Lotnicza

ul. Kosmiczna ul. i Planetarna

   
  22 stycznia 2017 Niedziela ————————————–  
22.             23 stycznia 2017 

                       – poniedziałek

 

ferie 23.I – 5.II

   

ul. Wyzwolenia blok 11 A

ul. Wyzwolenia blok 11 B

ul. Aleja Niepodl. – blok 2A- od godziny 17.30

 
23.             24 stycznia 2017  – wtorek

 

ferie

   

ul. Białostocka i Dworcowa

ul. Szkolna

 
24.             25 stycznia 2017  – środa

 

ferie

   

ul. Słowackiego – blok 25  („Batory”)

ul. ks. Małynicza

ul. Wiejska, Rataja, Witosa