Nabożeństwa

Niedziela:
07:00; 09:00; 10:30; 12:00; 18:00
Święto:
07:00; 9:00; 18:00
Dzień powszedni:
07:00; 18:00

Sakrament pojednania

Niedziela:

podczas każdej Mszy Świętej

Dzień powszedni:

15 minut przed każdą Mszą Świętą

Kancelaria

Dzień powszedni:
8,00 – 9,00 i 16,30 – 17,30.
Sobota i niedziela:
nieczynna

Facebook

KOLĘDA 2019

1. 02.01.19 środa Godz. 9.00  Kuczyn (wieś i kolonie)

 

Godz. 15.00  ul. Dworcowa

           ul. Białostocka

 

2. 03.01.19 czwartek Godz. 9.00  Konopczyn, Rusaki

 

Godz. 15.00 ul. Ks. Budnika, ul. Emilii Plater,

           ul. Reymonta, ul. Herberta,

             ul. Leśna, ul. Zuchów

 

  04.01.19 piątek Pierwszy Piątek Miesiąca
3. 05.01.19 sobota Godz. 14.00  ul. Mickiewicza, ul. Malinowa,

            ul. Batalionów Chłopskich,

              ul. Strażacka

  06.01.19 niedziela Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
4. 07.01.19 poniedziałek Godz. 9.00  Dziękonie (wieś nr 15-37)

 

Godz. 15.00 ul. Orzeszkowa, ul. Spółdzielcza,

         ul. Wyzwolenia (domy prywatne)

 

5. 08.01.19 wtorek Godz. 9.00  Dziękonie (wieś nr 1-14,

                      i kolonie)

 

Godz. 15.00  Al. Niepodległości 4

 

6. 09.01.19 środa Godz. 9.00  Magnusze (wieś i kolonie)

 

Godz. 15.00  ul. Wyzwolenia 2

 

7. 10.01.19 czwartek Godz. 9.00  Moniuszeczki

 

Godz. 15.00  ul. Wyzwolenia 2A

 

8. 11.01.19 piątek Godz. 9.00  Dzieżki (wieś i kolonie)

 

Godz. 15.00  ul. Wyzwolenia 2B

 

9. 12.01.19 sobota Godz. 9.00  ul. Słowackiego

 

 

  13.01.19 niedziela Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
10. 14.01.19 poniedziałek Godz. 9.00  Zblutowo

 

Godz. 15.00  ul. Wyzwolenia 6

 

11. 15.01.19 wtorek Godz. 9.00  Znoski

 

Godz. 15.00  ul. Wyzwolenia 8, 8A

 

12. 16.01.19 środa Godz. 9.00  Kołodzież (wieś)

 

Godz. 15.00  Al. Niepodległości 2A, 6

 

13. 17.01.19 czwartek Godz. 9.00  Kołodzież

         (kolonie od Moniek)

 

Godz. 15.00  ul. Wyzwolenia 10

 

14. 18.01.19 piątek Godz. 9.00  Kołodzież

          (kolonie od Trzciannego)

 

Godz. 15.00  ul. Wyzwolenia 11, 11A

 

15. 19.01.19 sobota Godz. 9.00  ul. Kosmiczna, ul. Planetarna,

          ul. Astronomiczna, ul. Lotnicza

 

 

  20.01.19 niedziela Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
16. 21.01.19 poniedziałek Godz. 9.00  Hornostaje (wieś i kolonie)

 

Godz. 15.00  ul. Tysiąclecia 16,

          ul. Tysiąclecia (domy prywatne),

            ul. Wyzwolenia 11B

 

17. 22.01.19 wtorek Godz. 9.00  Świerzbienie

 

Godz. 15.00  ul. Tysiąclecia 12, 12A, 14

 

18. 23.01.19 środa Godz. 9.00  Łupichy, Kolesniki

 

Godz. 15.00  ul. Tysiąclecia 11, 11A

 

19. 24.01.19 czwartek Godz. 9.00  Oliszki

 

Godz. 15.00  ul. Tysiąclecia 7, 9

 

20. 25.01.19 piątek Godz. 9.00  Sobieski

 

Godz. 15.00  Hornostaje (osada i osiedle)

              Mońki (wieś)

 

21. 26.01.19 sobota Godz. 9.00  ul. Kolejowa, ul. Magazynowa,

                ul. Łąkowa

 

  27.01.19 niedziela Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22. 28.01.19 poniedziałek Godz. 15.00  ul. Wąska, ul. Szpitalna

              ul. Słowackiego 25

 

23. 29.01.19 wtorek Godz. 15.00  ul. Słowackiego 3, 5

             ul. Wyzwolenia 18

 

24. 30.01.19 środa Godz. 15.00  ul. Broniewskiego, ul. Raginisa,

          ul. Sikorskiego, ul. Głowackiego

 

25. 31.01.19 czwartek Godz. 15.00  ul. Kopernika

 

  01.02.19 piątek Pierwszy Piątek Miesiąca
  02.02.19 sobota Święto Ofiarowania Pańskiego
  03.02.19 niedziela Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
26. 04.02.19 poniedziałek Godz. 15.00  ul. Kochanowskiego,

             ul. Sienkiewicza

 

27. 05.02.19 wtorek Godz. 15.00  ul. Reja,

           ul. Kościelna 30, 32

 

28. 06.02.19 środa Godz. 15.00  ul. Szkolna,Kwiatowa, Ogrodowa

 

29. 07.02.19 czwartek Godz. 15.00  ul. Ełcka, ul. Krótka,

           ul. Kilińskiego, ul. Dębowa

 

30. 08.02.19 piątek Godz. 15.00  ul. Koscielna

 

31. 09.02.19 sobota Godz. 9.00  ul. Modrzewskiego, ul. Prusa,

        ul. Staszica, ul. ks. Twardowskiego,

          ul. Miłosza, ul. Wyspiańskiego,

          ul. Dolna, ul. Konarskiego,

          ul. Kołłątaja

  10.02.19 niedziela Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
32. 11.02.19 poniedziałek Godz. 15.00  ul. Nowokościelna,

      ul. Wyszyńskiego, ul. Św. Kazimierza,

       ul. M. Kolbego

 

33. 12.02.19 wtorek Godz. 15.00  ul. Małynicza, ul. Wiejska,

            ul. Witosa, ul. Rataja

 

 

 

KOLĘDA 2018

 

    wsie – od godz. 9.00 Mońki – od godz. 15.00
1.       2 stycznia 2018

– wtorek

Dzieżki 1) Małynicza

2) Wiejska, Rataja, Witosa

2.       3 stycznia 2018

– środa

Oliszki 1) Św. Kazimierza, M. Kolbego

2) Wyszyńskiego

3.       4 stycznia 2018

–  I czwartek

Sobieski Kościelna  i  Nowokościelna
  5 stycznia 2018

 – pierwszy piątek

nie ma kolędy
  6 stycznia – Objawienie Pańskie – sobota nie ma kolędy
  7 stycznia NIEDZIELA  
4.       8 stycznia 2018

– poniedziałek

Kołodzież wieś Szkolna , ogrodowa, kwiatowa 
5.       9 stycznia

     – wtorek

 Kołodzież kolonie od Moniek Ełcka z obu stron, Krótka, Dębowa, Brzozowa
6.       10 stycznia

      – środa

Kołodzież

               kolonie od Trzciannego

Kolejowa z obu stron
7.       11 stycznia

     – czwartek

Hornostaje  wieś 1) Reja

2) Sienkiewicza

  12 stycznia – piątek Koncert kolęd – nie ma kolędy  
8.       13 stycznia

            – sobota

Od godziny 12.00

1) (po lewej stronie ul. kolejowej)

    Dolna, Wyspiańskiego

    Kołłątaja, Konarskiego,

    Modrzewskiego

   

2) (po prawej stronie ul. kolejowej

    Prusa, Twardowskiego,  

    Staszica, Miłosza

    Modrzewskiego

 

3) Kościelna 30  i 32 –  bloki POMU

 
  14 stycznia NIEDZIELA  
9.       15 stycznia

     – poniedziałek

Hornostaje kol 1) Kochanowskiego

2) Kopernika

10.   16 stycznia

           – wtorek

Świerzbienie 1) Wąska

2) Wyzwolenia – domy prywatne

11.   17 stycznia

          – środa

Hornostaje osada 1) Sikorskiego, Głowackiego

2) Broniewskiego, Raginisa

12.   18 stycznia

       – czwartek

Łupichy, Koleśniki 1) Łąkowa, Magazynowa

2) Spółdzielcza  i Orzeszkowej

13.   19 stycznia

       – piątek

Znoski 1) Emilii Plater, Reymonta,

    ks. Budnika, Herberta,

2) Leśna, Zuchów

14.   20 stycznia

      – sobota

Słowackiego – z obu stron  
  21 stycznia NIEDZIELA  
15.   22 stycznia

– poniedziałek

Moniuszeczki 1) Białostocka z obu stron

                         i Dworcowa

16.   23 stycznia – wtorek Kuczyn wieś i kolonie 1) Tysiąclecia blok 7

2) Tysiąclecia blok 9

17.   24 stycznia – środa Magnusze 1) Tysiąclecia blok 11

2) Tysiąclecia blok 11A

18.   25 stycznia

– czwartek

1) Dziękonie – wieś

 

2) Dziękonie – kolonie

1) Tysiąclecia blok 14

2) Tysiąclecia blok 16

19.   26 stycznia

– piątek

Konopczyn  i  Rusaki Tysiąclecia blok 12 A
20.   27 stycznia – sobota 1) Astronomiczna

2) Kosmiczna i Planetarna

3) Lotnicza

 
  28 stycznia NIEDZIELA  
21.   29 stycznia – poniedziałek Zblutowo Wyzwolenia blok 18

Słowackiego blok 3

Słowackiego blok 5

22.   30 stycznia – wtorek   1) Wyzwolenia blok 11

2) Słowackiego blok 25                 

                           „BATORY”

23.   31 stycznia

          – środa

  1) Wyzwolenia blok 11A

2) Wyzwolenia blok 11B

24.   1 lutego                  

      – czwartek

  Wyzwolenia blok 10
  2 lutego                          – pierwszy piątek nie ma kolędy  
25.   3 lutego – sobota Mońki – wieś

Mickiewicza z obu stron,

Strażacka i Batalionów Chłopskich

 
  4 lutego NIEDZIELA  
26.   5 lutego – poniedziałek św. Agaty   1) Wyzwolenia blok 8

2) Wyzwolenia blok 8A

27.   6 lutego – wtorek   Wyzwolenia blok 6
28.   7 lutego – środa   1) Wyzwolenia blok 2

2) Wyzwolenia blok 2A

29.   8 lutego

           – czwartek

  1) Wyzwolenia blok 2B

2) Al. Niepodległości blok 6

30.   9 lutego – piątek   Al. Niepodległości blok 4
31.   10 lutego – sobota 1) Al. Niepodległości blok 2A

2) Tysiąclecia – domy prywatne