Nabożeństwa

Niedziela:
07:00; 09:00; 10:30; 12:00; 18:00
Święto:
07:00; 9:00; 18:00
Dzień powszedni:
07:00; 18:00

Sakrament pojednania

Niedziela:

podczas każdej Mszy Świętej

Dzień powszedni:

15 minut przed każdą Mszą Świętą

Kancelaria

Dzień powszedni:
8,00 – 9,00 i 16,30 – 17,30.
Sobota i niedziela:
nieczynna

Facebook

W dzisiejszy piękny słoneczny dzień, w Święto Narodzenia NMP, z naszej świątyni wyruszyła piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie. Uczestnicząw niej pielgrzymi z naszej parafii, z parafii św brata Alberta, z parafii św. Agnieszkiw Goniadzu i parafii św. Klary w Kuleszach. Pielgrzymce przewodzą duszpasterze: Ks. Proboszcz Tadeusz Malinowski, Ks. Gaweł Korzeniecki (kierownik pielgrzymki), Ks. Michał Skowroński i Ks. Mariusz Borys. Na trud pielgrzymowania błogosławieństwa udzieliłks. Jacek Ingielewicz. Życzymy pielgrzymom wielu lask Bożych w ich trudzie pielgrzymowania…

Gepostet von Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Kazimierza w Mońkach am Samstag, 8. September 2018

W Święto Narodzenia NMP, z naszej świątyni wyruszyła piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie. Uczestniczą w niej pielgrzymi z naszej parafii, z parafii św brata Alberta, z parafii św. Agnieszki w Goniadzu i parafii św. Klary w Kuleszach. Pielgrzymce przewodzą duszpasterze: Ks. Proboszcz Tadeusz Malinowski, Ks. Gaweł Korzeniecki (kierownik pielgrzymki), Ks. Michał Skowroński i Ks. Mariusz Borys. Na trud pielgrzymowania błogosławieństwa udzielił ks. Jacek Ingielewicz.